MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 7278763
nr 727 8763
Matsalsgrupp
5 delar, Matsalsbord + 4 st stolar, Ek, Jugend
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:01:08
28/11 17:32:19
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
nr 727 8763
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 28 november 2011 |
| 28/11 17:32:19 | 1 | Vinnande bud |
Jugend